Satış Sözleşmesi

Genel Bakış

İade ve iade politikamız 15 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 15 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamayız.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız koşulla aynı olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi bozulabilir ürünler iade edilemez. Ayrıca, özel veya sıhhi mallar, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilmeyen ek ürünler:

  • Hediye kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.

Lütfen satın alma fişinizle beraber geri gönderin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Belirgin kullanım belirtileri olan kitap
  • Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil kayıt.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hasarlı veya eksik parçalardır.
  • Teslimattan sonra 15 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Geri ödeme

İadeniz alındıktan ve denetlendikten sonra, iade edilen öğenizi aldığımızı size bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz veya sizi başka yöntemlerle bilgilendireceğiz (bazı durumlarda bu yapılmadan iade işlemi gerçekleştirilebilir). Ayrıca, geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Onaylanırsa, geri ödemeniz işleme alınır ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize geri iadesi yapılacaktır(bu işlem, zaman bakımından yoğunluk durumuna göre farklılık gösterebilir).

Gecikmiş veya eksik iadeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme yapılmadan önce, genellikle bir işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen inf@kozbey.com adresinden bizimle iletişime geçin.

İndirimli Ürünler

İndirimli ürünlerde indirim ödenmez. İndirimli ürünlerin indirimleri iade edilemez. Sadece ürün için yapılan miktar ödenir

Değişim

Ürünlerinizi yalnızca arızalı veya hasar görmüşse değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@kozbey.com adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi bildireceğimiz adrese gönderin.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size hediye olarak gönderilmişse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra size bir hediye kodu gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediye verenin size daha sonra vermesi için siparişi kendilerine göndermiş olması durumunda, hediye verene geri ödeme göndereceğiz ve geri dönüşünüzü öğrenecekler.

Kargo iadesi ve kesintisi

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü size bildireceğimiz adrese göndermelisiniz.

Ürününüzü iade etmek için veya değiştirmek için kargo masraflarından siz sorumlu olacaksınız. Kargo veya nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade kargo ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir kargo hizmeti kullanmayı veya kargo sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade edilen ürününüzü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Lütfen bizimle iletişime geçin inf@kozbey.com