Biz Kimiz

Hakkımızda

Kozbey Elektrik, Yılların Vermiş Olduğu Tecrübeyle Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Bilişim Malzemeleri Satışı Yapmaktadır.

Yenilikçi Bakışımız

Bu sektörde yeni ve yenilikçi bakışımızla Türkiye genelinde online ürün satışı yapmaya başlamış bulunmaktayız. Arnavutköy bölgesinde ev ve işyerlerine servis hizmetlerimizi de sürdürmeye devam ediyoruz. Yeni ve yenilikçiyiz çünkü her sektörde olduğu gibi bu sektörde hızla gelişmektedir. Bu sebeple bizde yeni ürünlerimiz ve yeniliğe olan bakış açımızla ön plana çıkmaktayız

Güven Satın Almak!

Online alışverişte herkesin ortak noktası güvendir evet bunu çok iyi anlıyoruz. Bilindik ve güvenilir bir online alışveriş sitesini bu yüzden herkes tercih eder fakat komisyonlar işi oldukça zora sokmaktadır. Alışveriş yapan insanlar ürün alırken yanında kargo ücreti de öder her ne kadar ücretsiz olarak belirtilse de fiyatın içerisinde kargo ücreti de vardır ama yetmez! Ürün satın alan insanlar bunların yanında birde güvende satın almak zorunda kalıyor ve ürünün maliyeti oldukça artarak ürün fiyatı olması gerekenden çok pahalıya geliyor. Fiziksel bir işletmemizin olması size bu güveni sağlayacaktır ve güven satın almanızı önleyecektir.

Kimden Ürün Satın Alıyorsunuz?

Kozbey Elektrik, Arnavutköy’de bulunan dükkanıyla fiziksel bir işletmedir. Mesai Saatleri içerisinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz, her soru ve sorununuzda doğru ve güvenilir cevaplar alabileceğiniz işini titizlikle yapan bir işletmedir.

Sizi de bekliyoruz…