Kozbeyde yorum yazmak için üyeliğe ihtiyaç yoktur.Düz Dünya - Kanıt İsteyenlere Özel

Dünya Düz NASIL MI ? KONULAR 1- uzaya gönderilen kameralar ve uzaya çıkıldı yalanı 2- gemilerin uzaklaştıkca kaybolması ve ufuk çizgisi 3- güneşin uzaklığı 4... dünyaca ünlü alışveriş siteleri kredi kartı taksit düzenlemesi dünya göz hastanesi etiler dünya göz dünya göz hastanesi Dünya Düz NASIL MI ? KONULAR 1- uzaya gönderilen kameralar ve uzaya çıkıldı yalanı 2- gemilerin uzaklaştıkca kaybolması ve ufuk çizgisi 3- güneşin uzaklığı 4...Düz Dünya - Kanıt İsteyenlere Dünya Düz NASIL MI ? KONULAR 1- uzaya gönderilen kameralar ve uzaya çıkıldı yalanı
16.09.2018 22:38 Tarihinde Kozbey'de Yayınlandı.
247 Defa Görüntülendi.
YORUMLAR

Kullanıcı Adınız:


Yorumunuz:


Kozbey
5 Ay Önce
Gulce, neden yaksın? güneşin ısısı bahsettikleri gibi olmayabilir ki değil. ısısının bu şekilde olduğuna dair kanıtları ne? hiç araştırdın mı? hayır onlar ne dediyse inandık sorun burada zaten. ne derlerse inandığımız için bizi kandırabiliyorlar... uyanmak gerek... hemde kuranda ne diyor? güneş ve ay yörüngesinde akar gider bunu sizin hizmetinize veren Allah'dır. merak etme yakmaz o bize hizmet ediyor Allah tarafından.

Gulce
5 Ay Önce
Birkere güneş bize yakın değil yakın olsa yanarız kemiklerimiz bile dünyada olamaz güneş bize yakın olsa bile güneşle aramızda atmosfer.( hava tabakası) var.

kozbey
6 Ay Önce
şenol karanfil okullarda ve her yerde öğretiyorlar toplum algısı oluşturup buna inanmayanlar cahil geri zekalı vs vs ilan ediyorlar :) onların ilanıyla öyle olmuyor ama kimse... tşkkrlr

şenol karanfil
6 Ay Önce
varya bu yanlış vidyo yahu bütün okullarda aynı şeyleri öğretiyorlar ama hakaret etmiyom yanlış anlama

kozbey
6 Ay Önce
thanatostr sen sana gösterilene inanıyorsun ve bu senin sorunun. ay ve güneş yuvarlak teleskopla görülen diğer gezegenlerde yuvarlak. ve hiçbirisinde hayat yok! o zaman bu yuvarlak olan yerlerde hayat olmadığına işarettir. sözlerine uyacak olursam aklını da göremediğime göre o zaman senin akılsız olduğuna inanmalıyım.

kozbey
6 Ay Önce
çözülmüşü çözmüyoruz. kandırılmadığımızı kanıtlıyoruz ve diğer insanların da kandırılmasını istemiyoruz. sataşmaksa amacınız karşılık bulamazsınız iyi günler

thanatostr
6 Ay Önce
uzaydan çekilmiş fotoğraflarını; gezegenlerin yapılarına dair ay ve güneyşi yuvarlak görüp de, yuvarlaklığına dair somut kanıt sunulan dünyanın yuvarlaklığına inanmayıp; görmedikleri tanrıya inanmaları ve kaza namazı kılmaları kılmaları için teşvik mi ediyorsunuz? sen gördüğüne inanmıyorsun, başkaları görmediğine ne diye inansın?

rozbey
6 Ay Önce
herşeyi çözdünüz de çözülmüşü bir daha mı çözüyorsunuz. hayata ve dünyaya dair çok şey yok, değil mi? boş yere attraksiyon aramaktan başka birşey değil bu mevzular :)