Şuan Şoförsen
Lütfen Önüne Bak
Üye Ol
Şifremi Unuttum
Ana Sayfa
Popüler Konular
Beğenilen Konular
EGY Top 10
Beğeniler Top 10
ÜYE GİRİŞİ


DUYURU
Yazan: Kozbey
Satılık Emlak Sitesi. Beykoz Emlak satılıktır: Siteyi Görmek için Tıklayın
www.beykozemlak.istanbul
10.04.2018 23:16
Yazan: Kozbey
Slogan Yazmayanlar Artık Günün Üyesi Seçilemeyecek. Slogan Yazmak İçin Burayı Tıklayın 
10.04.2018 23:09
Kozbey
07.12.2017 18:11 Gündem

913 Hits
İbrahim Gültekin Basın açıklaması - YouTube
Beykoz belediyesi başkanı yücel çelik bileğin, Gazi Recep Halil Gültekin'in Vefatından Sonra Taziyeye Gelen Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül...


Öncelikle kendimi tanıtayım; Ben, 15 Temmuz Gazisi Recep Halil Gültekin’in ağabeyi İbrahim Gültekin, bildiğiniz üzere kardeşim Recep ve arkadaşları Denizli’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Vefatından birkaç gün sonra hanemize devlet erkanı geleceği haberini aldık. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kayahanımefendi, hem devlet adına hem de şahsı adına bizleri ziyarete geldiler. Sayın Bakanımız taziyelerini ilettiği esnada yanımızda bulunan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, şahsıma ve rahmetli kardeşim Recep’in ailesine, rahmetli babamızdan kalan evin ve arazilerin akıbetini sordu. Aileden aldığımız ve devlet terbiyesini bildiğimiz için bulunduğumuz ortamın uygunsuz olacağını düşündüğümüzden dolayı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in sorularına cevap vermedim. Hazırlamış olduğum bu video YücelÇelikbilek’ecevap niteliğinde olup, aynı zamanda devleti bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Beykoz Belediye Başkanı Sayın Çelikbilek’in sorduğu soruya cevap vereyim. Babamızdan kalan ev, babamızın vefatından sonra satılmış, kardeşler arasında pay edilmiştir. 15 Temmuz Gazisi kardeşim Recep Halil Gültekin’in kendi hissesine düşen 25 Bin TL’yi 2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den 17’nci sıradan Beykoz Belediye Meclis Üyesi adayı olduğu zaman, seçim çalışmalarında harcamıştır.. Hatta ve hatta bu para yeterli olmadığından dolayı da tefeciden de para alıp, seçim kampanyası süresince çalışmıştır. Belediye Başkanı Çelikbilek’in İkinci sorusu olan babadan kalan arazi ile ilgili soruya gelecek olursak. 17 Bin 289.54 M2 aile büyüklerimizden kalan arazimiz mevcuttur. Milli Emlak Müdürlüğü’nün 409 Bin 692.94 TL.karşılığında5 yıl süre ile ipotek koyduğu bu araziler, Beykoz Belediyesi’ne satılmıştır. Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü’nün en son bilirkişi raporlarından sonra tarafımıza göndermiş olduğu resmi evraklara göre Beykoz Belediyesi proje alan edilmiştir. Umarım bu açıklamam Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in sorularına cevap olmuştur. Bu açıklamayı yapmamdaki maksat, devletin bu konuyla ilgili gereğini yapmasıdır. Saygılarımla arz ederim.

Eğer bu oyunun adı bataksa Yan kağıtlarla KOZ BEY'i devirmek imkansızdır.


    1 
  Gündem Kategorisinde Yorum Yazmak İçin En Az 2 Level Olmalısın...
EN GÜZEL YORUM
Konu Sahibi Henüz EGY Seçmemiş En Güzel Yorumu Yap... Seçilmeyi Başar 3 Puanı Kap...
BAYAN YORUMLARI
Bayanlar Henüz Yorum Yapmamış...
BAY YORUMLARI
Baylar Henüz Yorum Yapmamış...
          
GÜNÜN ÜYESİ

Telif Hakkı Tamamen Kozbey'e Aittir.
Yasalar gereği tüm üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Telif hakkınız olan bir paylaşımda bulunulmuşsa info@kozbey.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.